Výrobky
Nové vypínače

Nové vypínače

On je to jen kus umělé hmoty, drátečků a plíšků. Ale i ty začnou časem vzdorovat neustálému cvakání, a tak se stane, že vypínač jednoho dne vypoví službu úplně a tím jeho životnost končí. Jen naprosto naivní člověk jej vezme do sáčku a nese do opravny. Jednak je to v podstatě neopravitelné a jednak se to cenově nevyplatí.  

Starý vypínač

Musíme si uvědomit, že v této zběsilé době honby za penězi v každé firmě bere zaměstnanec minimálně tři stovky za každou započatou hodinu práce. Za tu cenu můžete mít vypínače dva i se zárukou. Takže do opravny opravdu ne. Jen tehdy, chcete-li si z nich vystřelit. Jenže při tomto žertíku pozor, aby oni nevstřelili jednu vám, a to po hlavě.  

Takže je nutno, když už tedy ten starý vypínač definitivně odešel, zakoupit nový. A raději hned více, do celého bytu, aby se situace neopakovala.  

Jenže jaké? Situace na trhu je taková, že nevíte, z čeho dříve vybírat. Nu, máme zde jedno doporučení, a to na vypínače Unica.  

Je to renomovaný výrobce a objednat si je můžete právě na onom výše zvýrazněném webu.  

Proč zrovna Unica? Možná proto, že je na trhu již spoustu let, i když zpočátku to byla jen součást obřího a všem známého IBM. Oficiálně byla založena v roce 1992 třemi muži a nyní má své hlavní sídlo ve Walthamu v Massachusetts. V současnosti je dceřinou společností HCL. Jejich sortiment nejsou samozřejmě jen a pouze vypínače, ale to už bychom byli naprosto mimo téma.  

Nový vypínač

Na prodejním webu vidíte, že sortiment je opravdu velmi široký a nejde jen o barevnost.  

Samozřejmostí by měla být i koupě krycího rámečku. To je to kolem vypínače, kde se nám stěna nejdříve umaže. Nikdo neví proč, přece tam ruce nedáváte, ale přesto je to prostě znát. S krycím rámečkem ne, protože ten lze přetřít hadříkem a je opět jako nový. Výběr je stejně široký.  

Dovoz nakoupeného zboží až domů je samozřejmostí, stejně jako záruka na něj. 

 

3.3/5 - (3 votes)