Výrobky
Probuďte v sobě hravost s nekonečnými barevnými kombinacemi

Probuďte v sobě hravost s nekonečnými barevnými kombinacemi

Růžové zásuvky, vypínače, krycí rámečky v pastelových baby pink odstínech. Právě jsme se ocitli ve skutečném dívčím ne pokoji, nýbrž doslova světě. A co třeba zapojit tmavé kouřové odstíny a tabákové tóny? Toto je území pořádného alfa samce.

barevné kombinace

Anebo co zkusit něco bláznivého? Co třeba fuchsiové a královsky modré detaily v podobě krycích rámečků? Tyhle kombinace jsou rozeny pořádné osobnosti! Rozhodně to bude byt člověka, který se rád baví a miluje lidskou společnost.

Anebo něco ztřeštěnějšího pro pořádné umělce? Třeba oranžové a žluté kombinace! A pozor…míříme do pokoje našeho nejmilejšího teenagera. Miluje pastelové odstíny, protože ví, co právě frčí!

Samozřejmě nemůžeme takhle generalizovat vkus všech věkových skupin, ale když ono to k tomu tolik svádí…rámečky a zásuvky v barvách duhy od značky Schneider jsou k hravému kombinování jako stvořené!

Kdo tvrdí, že interiéry a kanceláře musí být sterilní a nudně bílé? Zapojte trochu fantazie a vyzdobte si svoje prostředí přesně podle toho, jaký jste živel!

modrý pokoj

Vaše prostory se rázem promění, a přestože ani ty nejdivočejší kombinace krycích rámečků neudělají z Vašich interiérů žádnou džungli, dodají pokoji ty správné grády a jak se říká v angličtině: „feeling.“ Nemusíte se tedy bát ohnivých barev, Váš byt jen příjemně zateplí. A barvy studeného typu budou mít zase stoprocentně ten opačný účinek. Věděli jste, že chladné odstíny dodávají bytu na eleganci, zatímco ty teplé mu dodávají na útulnosti? Zajímavé, že?

A rozhodně se nebojte barvy mezi sebou kombinovat. I když to může znít ze začátku jako bláznovina, hodí se k sobě ve výsledku úplně všechny barevné kombinace. Vážně, nežertujeme, zkoušeli jsme to!

Vypínače a zásuvky značky Schneider koupíte na stránkách Lightpark https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/

4/5 - (2 votes)