Jak oddálit ejakulaci

Předčasná ejakulace je problémem spousty mužů, a proto je na řadě se s ní konečně jednou pro vždy vypořádat. Jistotu jsou speciální kvalitní přípravky.

Jak oddálit ejakulaci

Tipy na začátek

Tento problém je v naprosté většině ještě horší než dosáhnout erekce, a proto se musí řešit, aby Váš milostný život byl na dobré úrovni. Zejména u mladých párů se doporučuje pravidelný sex, protože není dobré mít dlouhé přestávky. Zároveň se nebojte bavit o tomto problému, protože na komunikaci stojí celý vztah. Řešit se tento problém musí včas, protože může vést až k rozchodu partnerů, což určitě nechcete.

pár u moře

Prvním řešením je použít ochranný prostředek, u něhož se nebojte větší tloušťky. Dalším tipem je použít lubrikant, jenž má zároveň hned několik výhod, a proto se tato investice vyplatí. Existuje také metoda, kdy těsně před vyvrcholením na chvíli přestanete a na věc se pustíte až zase za chvíli. Je dobré být i v celkové psychické pohodě, protože uvolněnost a klid místo stresu dělá divy. Takže klid, příjemné prostředí a dobré návyky rozhodně udělají hodně, a proto se můžete těšit na oddálení ejakulace.

Léky

Zkoušeli jste už spoustu různých rad, ovšem stále se Vám nedaří dosáhnout požadovaného výsledku? Pak je na řadě druhá metoda a tou jsou léčiva, jež pomůžou naprosté většině uživatelů, takže za vyzkoušení nic nedáte. Velice oblíbeným lékem pro oddálení ejakulace je Dapoxetin, jenž díky speciálnímu složení funguje jako blokátor, takže ucítíte mnohem méně dráždění a různé podměty, což právě vede k oddálení.

žena s mužem

Nejlepší je užívat jednu tabletku a zabít ji hrkem vody, abyste předešli různým zdravotním rizikům. Nejlepší je tabletku užít okolo dvou hodin před stykem, protože tak máte záruku, že bude působit ve správnou dobu. Ejakulace se tím dokonce oddálí až třikrát, a navíc ji budete mnohem lépe ovládat. Stačí si na internetu přečíst různé nezávislé recenze a hned sami uvidíte, že tento lék skutečně funguje a používá ho spousta mužů. Díky němu si s partnerkou užijete oba dva.