Osprchujte se na zahradě pohodlně

Cože? Odjíždět ze zahrady každý večer a ráno se tam opět vracet? Taková hloupost! Proč to děláte? Jaký důvod máte opouštět ztichlou večerní krajinu? Žádné tramvaje a autobusy MHD pod okny! Žádné svištění brzd taxi služby po půlnoci! A umíte si představit ta krásná jitra, kdy se opět všechno probouzí do nového dne? Sednete si před zahradní domeček a pijete za východu slunce svou ranní kávu! První ptáčci Vám zazpívají na uvítanou do nového dne!

Bože, proč Vy se nenecháte takovou představou skvostné atmosféry přesvědčit?
Vám se nechce polévat vodou z lavoru při očistě těla před ulehnutím do postele? To je jediný důvod? Prokristapána, tak si nainstalujte na zahradu solární sprchu! To je takový problém?

chlapec pod sprchou

Vy jenom kvůli problematické očistě těla jezdíte každý večer domů? A Vy si myslíte, že není jiný způsob? Ve Vašem případě fakt nemá cenu bez solární sprchy na zahradu ani jezdit!

Uvidíte, jaké pohodlí Vám solární sprcha na zahradě poskytne!
Začněte honem rychle uvažovat o možnosti solární sprchy, kterou umístíte na vhodné místo na zahradě, a přestaňte jezdit večer domů.

Uvidíte, jak rychle si zvyknete na teplou vodu každý večer. A to pohodlí! O tom se Vám jen zdálo, viďte? Je s podivem, že tato varianta Vás ještě nenapadla. Vždyť se celou dobu ochuzujete o fantastický zážitek večerů, kdy ztichne všechno kolem Vás. Připravujete se také o večerní grilování. To proto, že doteď jste museli spěchat domů. MHD jede naposledy kolem osmé, viďte?

kapradiny při západu

Ale Vy nyní budete moci začít grilování přesně v osm večer. Není už takové horko. A Vy budete už dávno umytí pod solární sprchou, ve které se během dne sluncem ohřála voda vhodná k večerní hygieně.

Není snad tato varianta se solární sprchou na zahradě výhrou? Váš odpočinek se teprve nyní stane kvalitním. A ráno? Skočte si do sprchy, kdy Vás ještě neohřátá voda nastartuje do dalšího odpočinkového dne.

puntíkatý hrnek

Konečně se vyspíte bez nepříjemných nočních zvuků velkého města!