Erekce už není co bývala?

Erekce je naprosto klíčová pro fungující sexuální život. Jenže ji ovlivňuje spousta vnějších i vnitřních faktorů, a může tak velmi snadno a rychle dojít k tomu, že erekce bude nefunkční či nedostatečná. Problémy s erekcí na sobě pozorují nejčastěji muži ve středních letech. Problémy začínají plíživě. Zpočátku dochází ke zkrácení sexuální výkonnosti až k postupnému ochabování. Může jít o krátkodobý problém způsobený stresem, ale i dlouhodobý problém, který při neřešení může způsobit i krach vztahu.

tablety viagry

Není se za co stydět
Pro většinu mužů jde o něco natolik intimního, že mají obavy se s poruchami i erekce komukoliv svěřit. Tyto problémy mohou být způsobeny špatnou životosprávou nebo vážnějším onemocněním. V každém případě je vždy dobré lékaře navštívit, aby mohla být vyloučena nemoc. Teprve potom může přijít na řadu řešení jinými způsoby. Ptáte se jak zlepšit erekci?

Na trhu je několik let světoznámá modrá pilulka, která je k dostání na lékařský předpis, a která může způsobit i několikahodinovou erekci, takže se jí mnoho mužů raději vyhne obloukem. Náhradou za ni může být přírodní přípravek, který obsahuje arginin, Macu peruánskou a kotvičník. Všechny tyto byliny jsou známé pro svou účinnost v boji s nefunkční prostatou a erekcí. Erectmax dokáže probudit vaše intimní partie zpět k životu, a dokonce na dostatečně dlouhou dobu. Rovněž podpoří vaše libido a sexuální výkonnost. A to stojí za vyzkoušení, ne?

kondom na ruce

Přípravek je volně prodejný, a je bez vedlejších účinků. Díky tomu si jej oblíbilo mnoho mužů, kteří již vidí účinky této přírodní kúry. Problémy s erekcí je potřeba začít řešit hned, a ne až vás opustí partnerka a vy budete lítat na wc celou noc po pár minutách. Máme i přípravek na zlepšení stavu prostaty, se kterou bojují muži v pozdějším věku. Díky našim přírodním přípravkům budou vaše intimní partie jako nové.