Mobil a jeho funkce

Mobilní telefony jsou v dnešní době opravdu nutný a zvlášť pro ty lidi, kteří pracují třeba online anebo z domu. Protože opravdu neznám rychlejší způsob domluvy a konverzace, než je mobilní telefony. A sice ano, jde to taky emailem anebo faxem. Tohle je taky známé a rozšířené, ale já osobně dávám přednost mobilnímu telefonu. A opravdu nezapomenu nikdy na tu událost, která se mi stala před třemi měsíci. Byla jsem s kamarádkou v autobuse a jely jsme na výlet do Brna.

Mobilní telefony mají různé barvy.

Bohužel jsme se ale tak zakecaly, že jsem nechala pod sedadlem položený mobilní telefon. Pod sedadlem byla totiž taková kapsička, kam si lidé mohli v autobuse odkládat své věci. A já, samozřejmě úplně zapomnětlivá, jsem tam ten mobilní telefon nechala a kamarádka si vzpomněla na můj mobilní telefon, až když jsme už byly venku z autobusu a autobus už dávno odjel. Byla jsem opravdu v šoku, protože ten mobilní telefon stal osm tisíc korun a měla jsem ho teprve dva týdny. Byla jsem úplně naštvaná a mrzelo mě to, chtělo se mi skoro až brečet.

Bez mobilu nevyjdu z domu.

Naštěstí tohle dopadlo tak, že všechno mělo šťastný konec. Asi do čtyř dnů se mi mobilní telefon navrátil. Našla ho jedna hodná paní, která byla tak poctivá, že mi mobilní telefon vrátila. Byla jsem ráda, že ještě poctiví lidé jsou, i když v dnešní době opravdu nevím, komu by byl ukradený mobilní telefon vyplatil, když je všechno tak chráněné a jsou taky vysoké tresty. A tak si myslím, že chytrý člověk by mobilní telefon asi už nikdy neukradl. Jsou různé druhy mobilních telefonů, které si můžete pořídit. Je už tolik druhů a typů, že někdo se v mobilních telefonech ani nevyzná. Taky jsem už mnohokrát slyšela, že mobilní telefony už mají tolik dovedností a funkcí, že sedmdesát procent těch funkcí člověk ani nepoužívá nebo ani neví, že takové funkce ve svém mobilním telefonu má.