Hubnutí pro každého

Znáte to, přijde jaro, a my se snažíme vejít do šatů, které nám ještě vloni byli akorát. Zejména ženy se vidí daleko více kriticky a sledují každý kilogram. Poté následuje různé držení neúspěšných diet a hladovek. Shozená kila se však stejnou rychlostí, kterou byla shozena vrací, protože tělo má strach, že bude opět hladovět, a tak si dělá zásoby tzv. „na horší časy“. Jedna z vůbec nejhorších variant je stravování se ve fast-foodech. Po práci je to rychlé, nemusí se vařit. A tak nám zaženou hlad i chuť po dni hladovění smažené, nezdravé jídlo.

vážení se

My pro Vás však máme lepší variantu, a jako velký bonus je, že se s ničím nemusíte dlouho chystat! Ať už dostanete hlad po cestě z práce, či spěcháte ze schůzky na schůzku, vyhnete se právě již zmíněným fast-food stravováním! Příprava jednoho jídla netrvá déle než 2 minuty! Řeč je o našich proteinových nápojích na hubnutí Goodly, které Vás skvěle zasytí a k tomu doplní bílkoviny, které jsou při hubnutí velice důležité. Vybrat si můžete ze 4 druhů příchutí. Natural, vanilka, čokoláda a lesní ovoce. Pro ty z Vás, kteří váháte, nabízíme testovací balíček, kde jsou od každé příchutě 2 balení (balení je menší, než klasické 100g. Tedy 40g na porci).

žena na procházce

Pro více informací a podrobný přehled složení navštivte na NÁŠ WEB, kde si rovněž můžete objednat balíčky, dle svého výběru. Balíček si lze i namixovat (různé příchutě v jedné objednávce). Nezapomínejme však, že strava tvoří při hubnutí přibližně 80%. Důležitý je také pohyb a zdravé psychické rozpoložení. Cvičit můžete doma, nebo venku. Každý si může nalézt oblibu v jiném sportu a věřte, že jen 30 minutová svižná procházka na čerstvém vzduchu nastartuje Váš metabolismus! Pozor si také dávejte na skryté kalorie v různých limonádách, kde je spousta zbytečného cukru. Nahradit je lze čajem, který můžeme osladit lžičkou medu.