Pořiďte si elektrické pomocníky

Vánoce by měly být svátky klidu a pohody. Před Vánocemi kupujeme nejen dárky, ale také pečeme, vaříme a uklízíme. A není toho málo, co bychom měli zvládnout. Aby se vše povedlo, hodí se využít moderní elektrické pomocníky, kteří nám práci ušetří. Podívejte se na naše tipy.
příprava na vaření

Dokonalý kuchyňský robot

Pro všechny, kteří se věnují pečení, je zde výkonný kuchyňský robot Bosch MUM58250. Je to všestranný kuchyňský pomocník, který se svým výkonem motoru 1000 W umožní pohodlné zpracování velkého množství surovin. Jeho výhodou je velká objemová mísa o obsahu 3,9 litru a rychlé a důkladné 3 D planetární míchání. Vždy se můžete spolehnout na dokonalý výsledek. Robot má přívětivý design, můžete si vybrat i ze široké řady barevných variant. Společně s bohatým příslušenstvím je robot uložený v praktické tašce a snadno se čistí. Vsaďte na kuchyňský robot Bosch MUM58250 a pečení si budete užívat ještě více. 

Perfektní pečící trouba

Abyste se vše perfektně upeklo, je třeba vybavit domácnost i kvalitní pečící troubou. Siemens HB 675G0s1 je moderní trouba, která garantuje ty nejlepší výsledky. S troubou Siemens upečete pohodlně a snadno, nejen vánoční cukroví, ale i dorty, rolády i maso. Je to jen na vás, co ve své nové troubě budete péct, výsledek bude vždy stát za to. Tato chytrá trouba peče a griluje krásně a rovnoměrně, přičemž je možnost výběru různé úrovně. Moderní funkce CookControl Plus zaručí úspěch i při přípravě velkého množství surovin. Její ovládání je jednoduché a přehledné. Rychle se nahřívá na požadovanou teplotu a zároveň je úspornější, neboť disponuje energetickým štítkem spotřeby třídy A+.
vysávání podlahy

Účinný vysavač

Předvánoční úklid zabere opravdu hodně času a stojí nás velké množství energie. Dyson Cinetc Big Ball Animal Pro, je vybavený pro nejnáročnější úklid. Jedná se o vysavač, s nejnovější cyklonovou technologií a vysokým sacím výkonem. Vysavač je bezsáčkový, proto nevnikají žádné další náklady. Moderní cyklony zachytávají prachové částice velmi účinně, a proto nevyžadují praní, nebo výměnu filtrů. Odpadní nádoba pojme velké množství nečistot. Bohatá výbava nástavců vám umožní vysávat různé druhy povrchů i špatně dostupná místa. Hygienické vysávání nečistot pouhým stiskem jednoho tlačítka nebylo ještě nikdy jednodušší.
 

Vysavač Dyson Big Ball je nejen vysoce účinný, ale také chytrý, pokud se převrhne, automaticky se sám vrátí zpět na kolečka.