Pošlete komukoliv kamkoliv krásnou kytici květin


Kam je možné kytku poslat
Kytici dnes můžete zaslat už téměř kamkoliv, třeba i na druhý konec světa. Některé firmy slibují zaslání květin do druhého dne za příplatek do různých míst v zahraničí. Finsko, Rusko, Egypt nebo Hongkong není pro dovozce květin žádnou překážkou. Naopak menší firmy se specializují jen na určitá města v ČR. Puget růží můžete nechat zaslat do restaurace, školy, hotelu, na fotbal, je to jen na Vás. Pošlete komukoliv kamkoliv krásnou kytici květin, a uvidíte, že vykouzlíte úsměv na tváři každému.
luční kytička
Kolik zaplatím za tuto službu?
Některé firmy nabízejí rozvoz květin zdarma, je však nutné překročit určitou výši ceny objednávky. Standartní cena za dovoz po ČR se většinou pohybuje kolem 100 Kč plus cena květiny. Ty se pohybují cca od 600 Kč. Pokud chcete zaslat puget lilií do Říma nebo Berlína, budete si muset trochu připlatit. Výše cen se trochu liší podle toho, do jaké země chcete kytici zaslat. Rozdíly jsou však jen minimální. Ať tedy budete chtít zaslat kytici do Grónska nebo jen do Anglie, zaplatíte za opravdu nádhernou květinu i s dopravou od 1500 Kč výše.
radost z květiny
Jaké kytice je možné poslat
Výrobci nabízejí opravdu velké množství květin různých druhů, ze kterých je většinou uvázán nádherný puget. Květiny jsou dováženy převážně z Holandska a jsou vždy kvalitní a čerstvé. Některé internetové obchody nabízejí vybrat si kytku podle příležitosti, ke které je určena, např. k MDŽ, na Valentýna, k narozeninám, na smuteční obřad nebo jen tak pro radost třeba babičce.
velká kytice
Pokud chcete být originální, můžete přidat k pugetu i krásné přání nebo dárek v podobě šampaňského nebo bonboniéry. Velmi žádané jsou také květinové koše, které jsou oblíbené pro svou praktičnost. Jsou zasazeny do ozdobného koše se speciální hmotou, která zaručuje kyticím potřebnou vláhu, a tak není nutné kytku zalévat.