Retro je zpět

Pokud se alespoň trochu o módu zajímáte, nebo vám není jedno co si dneska třeba oblečete na sebe, tak jste si určitě všimli, nebo už jste bvyli svědky, že se vrací zpátky retro móda. Trička, které mají nařasené rukávy, vrací se i barevné nebo i třeba květinové vzory. Taky se vrátili do módy i zvonové, vysoké kalhoty. Někteří si můžou poklepat na čelo, co to vlastně máme za styl oblékání, další jsou touhle retro módou nepolíbeni a dalším se to teda vůbec nemusí líbit. Ale obchody se tímhle oblečení jen hemží a takové módní kousky si můžete dopřát přímo i vy. 

nakupování

Každá žena svůj šatník obnovuje novými kousky, které právě letí. A ty staré dáváte buď do spodku skříně a doufáte že už je nikdy nemusíte vzít na sebe. Ale někdy je i vyhodíme, protože jsou prostě out a a už je potřebovat nebudeme. Ale teď když už se vrátilo retro, tak nám je líto, že jsme třeba ty zvonové džínové kalhoty s vyšívanou kytkou co nám ještě koupila mamka v krámě dali pryč. Protože teď by se nám opravdu mohli hodit a tak by jsme si mohli hezky vylepšit svůj outfit a ušetřit nějaké ty peníze. Já jsem třeba ten typ, kterého by to vůbec netrápilo, protože jsem moc ráda že jsem se takových kalhot zbavila. Co si budeme, moc parády mi to neudělalo a nějak sem si na tenhle styl nemohla zvyknout, ale nebráním se postupem času tenhle boom opět vyzkoušet a třeba změním názor.

zvonáče

Pro obchodníky není lehké vytvářet nové a nové trendy. Proto je pro ně jednodušší vrátit do oběhu věci, které lidé znají. Ale i tak se mnoho lidí diví, že si takové pro ně divné kousky vůbec můžete obléknout. No a? Když chcete jít s módní dobou, tak jděte. Jistě pro vás bude i jednoduché své oblečení hezky sladit. Ale dejte si pozor ať to zase nepřeženete. Přeci jenom méně je někdy více a proto by jsme měli klást důraz, jaké barvy si oblékáme. 

Nejčastějšími retro outfitech je kombinace okrová, hnědá, černá,  žlutá a další. Jen nezapomeňte, že by jste měli kombinovat dvě a tři barvy, nikdy ne více. Protože by vám to nemuselo ladit a pak by jste vypadali jako když jdete dělat klauna do cirkusu. Tohle je stejné i se vzory, ne každé ženě sedne vzorovaný top jako třeba modelce na fotce, ale vsadit můžete na decentní květinové vzory, které vás omladí. Můžete kombinovat jak se vám zlíbí, dejte si pro sestavení vašeho retro outfitu na čas.