Trochu magie neuškodí

Vůbec špatný nápad není pozvat na takovouto akci kouzelníka. Triky a podobné tajemno je stále žádané a dokáže zaujmout každou věkovou skupinu. Lidský mozek funguje na plné obrátky a snaží se přijít na to, jak to vlastně ten človíček dělá, že všechno mu vychází tak, jak to přirozeně publikum neočekává. Ale přesně tento program dokáže dobře pobavit, zvláště když kouzelník zapojí do svých tajemných triků samotné publikum. Nic netušící účastník je záhadným způsobem okraden nebo na druhou stranu obohacen. Jak se to jen do jeho kapsy dostalo? Naštěstí zde nenastoupí veřejné orgány, aby danou osobu odvedli k výslechu. Vždycky se všechno uvede na správnou míru.

kouzelník

Kouzelnická show

Když se objeví kouzelník se svými triky, tak přinese nejen trochu napětí, ale většinou i smích a uvolnění. Takový zábavný program má stále dostatek svých příznivců a rozhodně pobaví.

Na kterých místech lze využít těchto služeb?

  • Rodinné oslavy narozenin a to jak dětí, tak dospělých, od různého výročí až po svatby.
  • Firemní akce, večírky či jiné akce spojené s podnikovou aktivitou.
  • Městské či jiné kulturní akce pro širokou veřejnost.
  • Maturitní či jiné plesy, kde je program rozhodně vítaný.
  • Otevírání nových prostorů nebo výroční doba otevření nějakého objektu.
  • Soukromé vystoupení podle potřeby.

kouzelnické náčiní

V podstatě na každou akci lze si přizvat kouzelníka. Podobně tomu bylo o na oslavě 70. výročí od založení v kulturním centru Babylon https://www.vaskouzelnik.cz/galerie/firemni-vecirky/vues-70-vyroci-od-zalozeni-v-kulturnim-centru-babylon-brno. Akce byla velmi podařená a ti, kdo se jí zúčastnili, tak si ji řádně užili.

Program se vždy dopředu domluví, aby odpovídal požadavkům klienta. Pokud se to týká firemní akce, tak to může být spojeno i s představením nového produktu a především firemní značky, aby se lépe vryla lidem a uživatelům do paměti. V podstatě se poté taková prezentace či reklama velmi hodí, jelikož je spojena se zážitkem, který se rozhodně nezapomíná. Díky tomu jsou takové akce ideálním propojením i pro firemní růst.