Podnikání
Úschovna

Úschovna


Už delší dobou provozuji e-shop, kde prodávám nějaké věci. No a jelikož mám malý byt, tak jsem musela skladovat všechny objednávky u sebe doma. Ale když se mi moje podnikání opravdu rozjelo, tak těch objednávek bylo opravdu hodně a můj byt se proměnil v takové skladiště, že už to bylo opravdu neúnosné. Všude byly obaly a taky krabice na posílání balíků, a to nemluvím o hromadě zboží. No, a tak jsem si řekla že si začnu hledat nějaký prostor, kde bych své věci mohla skladovat. Taky jsem měla jednou takový nápad, že bych si pronajmula i nějaké obchodní prostory a měla i kamennou výdejnu, ale to kvůli mém časovém presu moc nešlo, tak jsem zůstala ještě u svého bytu.

sklad

Ale jak šel čas a každý večer jsem seděla u počítače a hledala prostory, tak jsem i konečně našla. Našla jsem pronájem malých skladů což pro mě byla opravdu výhra. Hned jsem firmu kontaktovala, zda by tam byla ta možnost si nějaký sklad pronajmout a dlouhodobě ho využívat. K mému štěstí ano, a tak jsem byla neskutečně ráda, že si ze svého bytu udělám opravdu zase byt a svou práci budu mít uschovanou na bezpečném místě. Pronájem skladů bylo pro mě nějaké vysvobození od haldy obalů a krabic. Tak jsem si všechno přesunula tam a když jsem potřebovala věci vyzvednout tak v tom nebyl žádný problém.

sklad

Sklad mám k dispozici 24 hodin denně což mi strašně moc vyhovovalo. Navíc mé zboží a věci byli v bezpečí díky kamerovému systému, který je tam nainstalovaný. Tak že teď už mám byt zase v pořádku a je zase k bydlení. V podnikání pokračuji i na dále, ale teď už jsem si práci ulehčila, a tak jsem naprosto spokojená. Jsem moc ráda, že jsem na firmu. která tuhle službu nabízí narazila. A vždycky jí moc ráda doporučím známým nebo těm, kteří hledají prostory na uložení věcí a neví kam by se měly obrátit. A do skladu si můžete uschovat opravdu cokoliv co potřebujete.