Vyberte si jistotu

Naše společnost se už mnoho let zabývá profesionálním zásobováním lékáren nejen léky, ale i zdravotnickým a dalším materiálem. S námi budete moci svou nabídkou rázem konkurovat velkým řetězcům. Chcete vědět proč?

V současné době máte pravděpodobně smlouvy s několika menšími dodavateli. To může být poměrně obtížné z hlediska time managementu i logistiky. Neustále je potřeba hlídat, jaké zboží je třeba objednat a od koho, zda bylo dodáno včas, nebo zda má vůbec dodavatel dostatečné množství na skladě. Ceny u malých dodavatelů také často kolísají v závislosti na aktuální ekonomické situaci, zatímco velcí dodavatelé, jako jsme například my, jsou schopni vám garantovat dlouhodobě výhodné ceny. Taková spolupráce může být dlouhodobě vyčerpávající, zvlášť pokud musíte řešit výpadky v dodávkách h zboží, které vaši dodavatelé vyřešit nedokážou.

zlaté léky

Při zásobování lékáren TLCargo máte za sebou spolehlivého partnera, když přijde na dodání nebo převoz léků a zdravotnického materiálu. Máme obrovské centrální sklady a odebíráme léky a zdravotnický materiál od předních výrobců u nás i v zahraničí. Dbáme na to, abychom mohli našim klientům kdykoliv a cokoliv přivézt, pokud budou potřebovat. Zároveň se nám díky dlouhodobým smlouvám daří udržovat ceny na dobré úrovni a vy se tak nebudete muset rozhodovat, zda svým zákazníkům nabídnout lepší cenu nebo vyšší kvalitu.

Kromě udržování skladových zásob je také přepravuje až na adresu našich klientů. A to vždy rychle, spolehlivě a bezpečně. Náš vozový park je poměrně rozsáhlý a především moderní. Vozy určené k přepravě léků a zdravotnických materiálu disponují systémem na údržbu ideální teploty a jsou dobře zabezpečeny pro případ automobilové nehody.

vozík s léky

Nejen v oboru dopravy, ale i v oblasti skladování léčiv jsme jedničkou na českém trhu. Naše sklady splňují ty nejpřísnější normy, dbáme na udržování ideální teploty a jsme připraveni i na nenadálé výpadky proudu. Náš personál je důkladně proškolen ohledně manipulace se zbožím i v požadavcích na skladování a nemůže se tak stát, že by nevhodnou manipulační nebo právě skladováním došlo ke znehodnocení zboží.