Doporučení na zajímavé, oroginální a praktické reklamní předměty s vlastním potiskem

Reklamní předměty

Hledáte nějaké originální, praktické a zajímavé dárky pro své klienty, zaměstnance, spolupracovníky a zákazníky? Některé předměty jsou tradičně využívané k reklamním účelům. Jde například o klíčenky, reflexní pásky, tužky a propisky. A pokud toužíte vymyslet a pořídit něco originální či přidat nějaký zajímavý produkt k tradičním předmětům, tak zde je pár nápadů na originální předměty, které lze využít jako reklamní předměty, nechat na ně natisknout vlastní potisk a přinést tak lidem praktické originální dárky, které využijí, které je potěší a budou klidně i pro celou rodinu.

dárek pro klienty

Originální předměty pro reklamní účely

K velmi moderním v dnešní době patří ekologické produkty. Jde o věci, které jsou z recyklovaných a přírodních materiálů. Můžete tak vybrat předměty ze dřeva, papíru, skla, bambusu či bavlny. Velmi oblíbené jsou látkové tašky, které pomáhají redukovat používání igelitových sáčků a tašek. Jde tak například o bambusové nádobí, skleněné láhve na pití, látkové batohy, papírová brčka a bavlněné oblečení.

Můžete vybírat předměty napříč kategoriemi. Lze tak vybrat například zajímavé oblečení, třeba potítka, roušky a do této kategorie lze také zařadit i reklamní deštníky. Dále věci určené na různé sporty. Tam můžete koupit svítilny, vybavení na turistiku a kempování a tedy spacáky, karimatky, stany a hrnky. Vybavení do auta a tam zařadit škrabky na sklo, reflexní vesty, hasičské přístroje, lékárničky nebo třeba stínítka.

reklamní deštník

Také předměty určené do kuchyně. Tam můžete pořídit různé druhy nádobí, sklenice a karafy, vázy, příbory, misky i víno, šampaňské a další potraviny. Zajímavou kategorií je také elektronika. Tam může jít o sluchátka, nabíjející věci, kryty na mobilní telefon, disky. Jako reklamní produkty můžete využít i zajímavé věci pro děti. Na ty je třeba také nezapomínat. U nich můžete být velmi kreativní a pořídit jim různé sady na vyrábění a tvoření. Hlavně jde o to aby předměty lidé využili, aby jim k něčemu byli a posloužily jim.