Výrobky
Líbí se vám skleněné zábradlí

Líbí se vám skleněné zábradlí

Skleněné zábradlí je jako žena. Elegantní, pohledné, šikovné a něžné. Pojďme si jeho vlastnosti blíže představit.

Křehké stvoření – zábradlí zhotovené z tvrzeného skla vypadá velmi křehce a něžně, budí dojem, že se o něj snad ani nemůžete opřít, ovšem nenechte se mást. V tomto směru se skutečně podobá ženám, o které máme zájem – navenek spíše křehkým a něžným, ale uvnitř s velmi odolnou, silnou a rozhodnou intuitivní povahou. Jestliže je pak taková partnerka vaší životní oporou, skleněné zábradlí na tom bude zrovna tak.

skleněné zábradlí

Elegance – krásná žena je elegantní i tehdy, oblékne-li si na sebe docela levný model oděvu za pár stovek. Skleněné zábradlí nemusíte oblékat ani do toho nejlevnějšího outfitu a bude elegantní za každých okolností, ať si jej necháte zhotovit v interiéru, nebo třeba na terase či na balkoně.

Šikovnost – zábradlí ze skla poslouží stejně dobře, jako ze dřeva nebo z kovu. Můžete se o něj zapřít zápěstím nebo lokty, můžete se k němu posadit a opřít se o něj zády, můžete si vedle něj stoupnout tak, aby se vám stalo oporou. Tuto vlastnost zábradlí jistě oceníte v podobném duchu, jako šikovnost vaší přítelkyně, která umí vařit, obstarávat domácí práce, starat se o děti a vynikat i v jejím pracovním oboru nebo ve volnočasových aktivitách.

zábradlí ze skla

Spolehlivost – co by to bylo za zábradlí, kdybyste se o něj opřeli a zřítili se z patra do přízemí? Co by to bylo za partnerku, kdybyste se měli spolehnout na její domluvu a ona by vás zradila? Spolehlivost je klíčovou vlastností zábradlí z tvrzeného skla, ačkoli možná jeho vzhled může budit zdání, že se pod vámi musí evidentně brzy rozpadnout.

Závratě – skleněná zábradlí nemívají moc negativních vlastností a jen s obtížemi budete nějakou lovit ve své mysli, ovšem přece jen se o jedné zásadní zmíníme. Jestliže se jedná o transparentní sklo, neměli byste jej instalovat do míst, kde se pohybují lidé, co trpí závratí. Pohyb v blízkosti tohoto materiálu pro ně může být poměrně nepříjemný, protože skrze sklo vidíte vše pod vámi, jako kdyby na okraji prostoru žádné zábradlí nebylo.