Výrobky
Párty stany na pronájem

Párty stany na pronájem


V dnešní době si můžete párty stany vypůjčit nebo dokonce i pořídit čili zakoupit. Stačí si vybrat z různých velikostí a druhů a už může být Váš. Mnoho lidí však volí tu druhou variantu a stan si nepořizují vlastní, protože ho potřebují například na jednu oslavu za rok, takže by bylo zbytečné pořizovat si vlastní stan, když si ho můžete jednou za rok vypůjčit. Stan také mnoho lidí nemá kam uskladnit, a proto volí raději variantu pronájmu neboli vypůjčení. V některých případech ho potřebujeme třeba jen jednou za život, v jiných párkrát za život nebo jen párkrát za několik dlouhých let.

oslava sklenice a lidé

Takže jak na to?

Jdeme se podívat, jaké typy a druhy existují. Existuje jich nepřeberné množství. Různé druhy i velikosti. V případě, že plánujete oslavu, svatbu venku na zahradě nebo například kulatiny či nějakou garden párty, jistě přemýšlíte nad zastřešením. V těchto případech je nejvhodnější právě stan. Ten jednoduše rozložíte a smontujete a pak zase rozděláte a odvezete. Nic složitého v tom není.

Existují velkokapacitní pro několik dokonce až stovek osob, nebo také nůžkové, vhodné například v případě, že chcete jet na veletrh a potřebujete malý stánek jako zastřešení pro svou divizi.

Ptáte se na cenu? Ta je určitě také důležitá.

Nevíte, jaká může být jejich cena? To Vám řekne pronájem party stanů ceník.

V ceníku najdete veškeré potřebné informace ohledně ceny. Jsou zde uvedeny konkrétní částky na jednotlivé větší i menší párty stany.

park a člověk s deštníkem

Nikdy nevíme, jaké bude počasí

Udělat oslavu na zahradě je sice krásná idea, ale nikdy člověk neví, jaké bude nakonec počasí. Proto není radno déšť nebo vítr podceňovat, může se objevit téměř kdykoliv, a to dokonce i v případě, že hlásí jasno bez přeháněk, o tom jsme se jistě už každý na vlastní kůži mohli sami několikrát přesvědčit. Stan je také jakýmsi útočištěm, kde se vše odehrává a kam se lidé shlukují, aby takzvaně nebyli všude možně. Je tedy ideální volbou v případě oslav, ale i svateb, firemních a kulturních akcí a mnohých dalších událostí.