S internetem ke skvělé postavě

Jídlo
Při plánování jídelníčku je internet vaší nepostradatelnou zbraní. Na webu se najde mnoho stránek, které se specializují na plánování vašeho stravování. Díky tomu si můžete sestavit plán na libovolnou dobu dopředu, a přesně uvidíte nejen kalorie, ale i makra, jako jsou cukry, tuky nebo proteiny. Pokud jíte venku, tak vám internet zase pomůže najít si ve vašem okolí restaurace, které vaří podle vašich dietních potřeb. A pokud se rozhodnete vařit si doma, tak můžete využít služeb jednoho z bezpočtu rozvážkových služeb, které vám dovezou čerstvé suroviny až do domu.
 pozice prkno
Cvičení
Internet je doslova rájem pro lidi, kteří by rádi cvičili, ale nechce se jim z domu. Na Youtube i na specializovaných stránkách najdete bezpočet posilovacích cviků pro každou tělesnou partii. Vždycky jste si přála nohy jako Miley Cyrus nebo břicho jako Khloé Kardashian? Teď máte možnost, a stačí vám na to i trocha místa v obýváku. Najdete dokonce i celé cvičební plány, rozdělené den po dni, nebo třeba návody jak se připravit na běžecké závody od 5 kilometrů po maraton. Web je kromě toho i skvělý motivační nástroj. Pokud se vám někdy nechce do posilovny nebo běhat, stačí si totiž přečíst pár příspěvků v diskuzi od ostatních nadšenců, a motivace přijde sama. Nechce se vám cvičit samotným? Najděte si na netu parťáka, který do toho půjde s vámi.
 ovoce a pití
Nákupy
Už dlouho pokukujete po těch nových leginách, ale odrazuje vás čtyřciferná cena? Nažhavte internet. On-line obchody nabízejí často výrazné slevy, takže z původní tisícovky jsou najednou tři stovky. Jejich další výhodou je obrovská zásoba starších kolekcí, které jsou v perfektním stavu, ale mají „nemoderní“ barvu nebo podobnou nepodstatnou závadu. A co se sportovního vybavení týká, internetové bazary jsou rájem kol, lyží nebo snowboardů z druhé ruky. Zejména pokud začínáte, tak sportovní vybavení z druhé ruky je dokonalým způsobem, jak ušetřit.