Skříně na míru lze pojmout jako art design

Mohou vyzdobit váš byt – někteří lidé si šatní skříň přes celou stěnu mohou představovat jako něco fádního, nudného, co rozhodně nepatří do bytových prostor, a co se hodí spíše do prostor skladovacích, jako jsou výklenky, schodiště, sklepy, haly, chodby či předsíně nebo kancelářské prostory. Ve skutečnosti se však mohou stát i pěkným estetickým prvkem. Záleží na koncepci posuvných dveří, jejich vzhledu, tvaru a provedení.

oděvy na ramínkách

Vestavěná skříň rozhodně nemusí zaplnit celou stěnu v obytné místnosti, můžete ji pojmout i méně tradičně, doplněnou psacím stolem či pracovním koutem, kuchyňskou linkou, knihovnou, komodami a celou řadou dalších návrhů.

skříně v ložnici

Zrcadla – ta se rozhodně nehodí všude, ovšem na vhodných místech mohou opticky zvětšit či prodloužit prostor a být zajímavým stylovým prvkem v interiéru. Můžete vyzkoušet, jaká jsou zrcadla v pozadí za pokojovými rostlinami, anebo v kombinaci s různými geometrickými tvary nábytku či koncepce místností. Se zrcadly můžete sami odvážně experimentovat, nebo se poohlédnout po nějakém řešení pro tvůrčí inspiraci.

Art design – dáváte-li přednost uměleckému ztvárnění, můžete jej vyjádřit i pomocí vestaveb šitých na míru v netradičních vzorech, barvách a tvarech. Nechte se inspirovat některými hotovými projekty, třeba vás osloví a zatoužíte po něčem podobném, případně se odvážíte navrhnout vlastní, jedinečné řešení. Skříně na míru jsou pro mnohé z vás, s uměleckými ambicemi, příležitostí, jak to provést.

A co bílá – čistě bílá nebo nenásilná krémová barva bez vzoru či s vzorováním jednak odráží spoustu světla v místnosti, a pak spolu s dalšími doplňky vytvoří krásné zázemí v pracovně, v dětském pokoji a kdekoli jinde, kde se právě pohybujete. Pouze ložnice a obývací pokoje byste měli ponechat volnější a bez úložného nábytku, abyste se tu necítili stísnění a mohli lépe relaxovat.