Záhadný příspěvek od Big Hit ent. a názor fanoušků

K velikému poprasku došlo den před Vánoci ve fandomu známé korejské skupiny BTS.  V devět hodin ráno korejského centrálního času totiž společnost Big Hit zveřejnila na svůj Twitter fotku s popiskem duben 2020 zůstaňte naladěni. Na fotce byl odraz všech sedmi členů ve vodě společně s nápisem Tour a celá fotografie je laděna do fialové barvy.
Fialová obloha

Fanoušci kapely BTS se jmenují ARMY což je klasické označení pro fanoušky artistů. Avšak ARMY není obyčejný svazek fanoušků. Je to “rodina” která podporuje jak umělce ale i sami sebe. Již několikrát se takto prokázali například když společně se skupinou nasbírali přes 6 bilionu korun na END violence UNICEF kampaň. Velké srdce tak nechybí pouze kapele ale i jejich fanouškům. 

12.dubna 2019 bylo vydáno album Map of soul: Persona, po předchozí sérii alb Love yourself: HerTearanswer, bylo fanouškům jasné že je čeká další série, a to s prvním titulem Persona. Vůbec celý název je jedno takové velké tajemství. Map of soul je kniha korejského spisovatele, který popisuje svou cestu jeho vlastní duší, a BTS chtějí jednu takovou cestu ukázat svým fanouškům ale tentokrát skrz jejich duše.  Předpokládaný název druhého alba by měl být Map of soul: Shadow. Proč zrovna shadow? BTS nám již několikrát ukázali slovo shadow a to i v jejich VCR filmu k předávání cen MAMA 2019 Kde se také vyskytli stíny všech členů skupiny. 
Kapela s fanoušky

Dalším tajemstvím je barva fialová. Fialová je barva téměř typická jak pro kapelu, tak i pro jejich fanoušky. Na jednom z koncertů dokonce člen skupiny V Taehyung vysvětlil co pro něj znamená barva fialová. Pro něj to znamená lásku, přátelství, a tento význam si barva nechala i pro fanoušky. Fialová barva se objevila i jako předpokládaný podklad pro nadcházející album na příspěvku zveřejněném návrháři obálky.

Fanoušci se také snaží rozlousknout proč byl na fotce zrovna nápis Tour. Chystá se snad nové turné kapely? Avšak teorie jsou i že se chystá nový film popisující poslední turné skupiny BTS a to Love yourself: speak yourself.