Zútulněte si obývací pokoj

Obývací pokoj je velice frekventovanou částí domu, která je velice často obývána všemi členy rodiny každý den. Jedná se vlastně o společný prostor celé rodiny, která se v něm schází, komunikuje, často i večeří, sledují spolu filmy… Rodina potřebuje prostor pro scházení se a pro společně trávený čas, který bude co nejpříjemnější. Zařiďte si obývací pokoj tak, aby vám vyhovoval a byl co nejvíc útulný?
obývací pokoj
1. Sedací souprava
Sedací soupravy jsou základním styčným bodem v každém obývacím pokoji. Měla by být dostatečně velká, aby se na ni vlezli všichni členové rodiny, zároveň by měla být dostatečně pohodlná. Ideální je zvolit pohovku, která je rozkládací a poskytne tak možnost rodině k dostatečnému pohodlí při koukání na televizi.
2. Televize a televizní stěna
Aby obývací pokoj nějak vypadal, je potřeba soustředit se i na vzhled. Moderní obývací stěny jsou opravdu oblíbené, vypadají dobře a jsou multifunkční. Poskytují vám dostatek prostoru pro většinu potřebných věcí, dá se spojit třeba s knihovnou… Systémy obývacích stěn jsou velice praktické, jednoduše vám poskytnou prostor nejen pro televizi, ale také třeba poličky na drobnosti a podobné vychytávky. Obývací stěny již nemusí zabírat celou stěnu obývacího pokoje, ale mohou být různě rozmístěné, třeba ve formě polic, přídavných skříněk a podobně.
3. Doplňky k sezení
S největší pravděpodobností se všichni nevlezete na gauč, nebo prostě někdo uvítá spíše jiné místo k sezení. Ideální jsou třeba sedací pytle, které jsou velice pohodlné a taky vzhledné. Využít se dají třeba při čtení, nebo při sledování televize.
hala u bazénu
4. Deky a jiné vychytávky
U televize se vám budou velice hodit deky, polštáře a jiné pohodlné věci, které se vám budou hodit především u sledování televize, nebo třeba při čtení na gauči. Prostředí můžete doplnit svíčkami a dalšími oku lahodícími doplňky. Záleží jenom na vás, co vám nejvíce vyhovuje a co je vám příjemné.