Hypotéka bez registrů pro podnikatele

Potřebujete peníze pro svou firmu? Podnikáte soukromě a chybí Vám finance? Potřebujete překonat špatné období? Dostihla Vás krize? Nemáte na zaplacení běžných výdajů ve firmě? Klesla poptávka po Vašich výrobcích, zboží nebo službách? Nevíte, co bude dál, ale doufáte, že to nějak překonáte? Bude pro Vás vysvobozením půjčka nebo ještě lépe rovnou hypotéka?

město

V některých případech nás dostihla špatná doba v jiných jsme si to zapříčinili třeba i sami, že jsme neuváženě nakoupili něco, co jsme ani nepotřebovali. Podnikání klesá, jsme v úpadku, dobře se neprodává, strádáme a máme mizivé vidiny do budoucnosti. To všechno je nepříjemná situace, ale pokud se dá alespoň nějakým způsobem vyřešit, tak je zde pořád nějaká naděje, nějaké východisko.

Hypotéka bez registru je název podnikatelského úvěru.

V případě hypotéky se vždy ručí nemovitostí. Máte nějakou, kterou můžete ručit? Například budovu, dům, pozemek, komerční objekt, halu, kanceláře či cokoliv podobného? Dokonce se může jednat o hotely nebo penziony a mnohé další nemovitosti. Naše společnost ji nechá profesionálně ohodnotit a Vy pak můžete získat třeba až 70% z tohoto odhadu.

budovy

Jak dlouho budete splácet? Jistě se ptáte i na další podmínky, které úvěr přináší, například dobu splatnosti. Ta se pohybuje od jednoho roku až po dlouhých třicet let. Pokud si vyberete delší dobu, budete měsíčně splácet menší částky. Obávat se nemusíte ani splátek, protože úroková sazba je v těchto případech velice příznivá.

Máte záznam? Stal se Vám v minulosti nějaký průšvih? Nestíhali jste splácet? Máte záznam ještě na dva roky, a proto Vám v bance nepůjčí? Takovéto věci se stávají a naše společnost se na to bude dívat jinýma očima, nežli tomu bylo v bance. Půjčku můžete získat i přes záznam, nízké daňové přiznání nebo i přesto, že máte malé příjmy. Dokonce nevadí ani probíhající exekuce, když se ukáže, že máte na splácení. Žádnou zdlouhavou administrativu ale nečekejte, vše se dá vyřídit klidně i během jednoho dne, čili během 24 hodin, když budete mít veškeré podklady. Většinou se požadují základní listiny.